انتقاد نماينده مردم قم از پخش شب‌نامه بر ضد نامزدها

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي، با انتقاد از پخش اطلاعيه براي تخريب چهره برخي نامزدها در قم گفت: هرگونه شبهه‌افكني و شايعه پراكني بر ضد نامزدها باعث كاستن از مشاركت مردم خواهد شد و اين همان خواست دشمن است.

دکتر ميرمحمدي، نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: انتخاب واقعي به عهده مردم است و طبيعي است که بعد از اعلام رسمي اسامي، مردم بين نامزدهاي اعلام شده بيشترين اقبال را به کسي خواهند داشت که مي‌خواهد و مي‌تواند مشکلات مردم را حل کند.
ميرمحمدي با اشاره به پخش شب‌نامه بر ضد برخي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري تأکيد کرد: تخريبي كه امروز شب نامه نويسان گريزان از نور حقيقت انجام مي‌دهند، خواسته‌ يا ناخواسته آب به آسياب دشمن ريختن است. وي افزود: هرگونه ايجاد ترديد و شبهه‌افكني و شايعه پراكني باعث كاستن از مشاركت مردم خواهد شد كه اين همان خواست امريكا است.
نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي خطاب به طلاب و فضلاي حوزه علميه قم گفت: بعيد مي‌دانم طلاب و فضلاي حوزه علميه قم كه مدافعين ارزشهاي دفاع مقدس هستند،‌ اجازه دهند با امضاي جعلي به نام آنها، ارزشهاي انقلاب و اسلام و استوانه‌هاي انقلاب را زير سؤال ببرند.

/ 0 نظر / 10 بازدید