خواهران طلبه انديشه‌هاي امام خميني ـ ره ـ را فرا مي‌گيرند

اولين دوره آموزش‌هاي فراگير آشنايي با انديشه‌هاي امام خميني ـ ره ـ ويژه طلاب جامعه‌الزهرا ـ س ـ آذرماه سال جاري به مدت 6 ماه برگزار مي‌گردد.

مؤسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني ـ ره ـ با انتشار اطلاعيه‌اي اعلام كرد: بررسي و ترويج انديشه‌هاي امام خميني ـ‌ ره ـ همت و تلاش حوزه‌هاي علميه را مي‌طلبد تا به درستي آن را بكاود و بي‌پيرايه آن را نشر دهد. مؤسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني ـ ره ـ نيز بر اساس رسالتي كه در اين راستا بر دوش دارد، طرح آشنايي با انديشه‌هاي امام خميني ـ ره ـ را در قالب دوره‌‌هاي آموزشي به اجرا گذاشته است كه اولين دوره آن بزودي اجرا خواهد شد و هدف از اين طرح شناخت عميق‌تر حوزويان از انديشه‌هاي امام ـ ره ـ و پرورش كارشناس براي گسترش انديشه‌هاي امام خميني ـ ره ـ مي‌باشد.
در ادامه اين اطلاعيه اهم موارد درسي اين دوره، انديشه‌هاي فقهي، اخلاقي، سياسي، اجتماعي، تفسيري و كلامي حضرت امام ـ ره ـ و شرط پذيرش در اين دوره، اتمام سطح 2 حوزه و موفقيت در مصاحبه عنوان شده است.
علاقه‌مندان مي‌توانند با در دست داشتن گواهي اتمام سطح 2 حوزه، يك برگ فتوكپي شناسنامه، دو قطعه عكس 4*3 و تعهد شركت در كلاس‌‌هاي آموزشي به صورت منظم از 16 تا 28 آبان‌ماه ساعت 10 تا 12 به جامعه‌الزهرا ـ س ـ واحد فارغ‌التحصيلان و يا خيابان شهداء (صفائيه)، كوچه 38، پلاك 30 مراجعه كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 7741812، 7744287 تماس بگيرند.

/ 0 نظر / 2 بازدید