آيت الله العظمی نوري همداني از مراجع معظم تقليد در مراسم افتتاح پايگاه خبری رسانيوز گفتند: از اين كه تعدادي از فضلاي حوزه‌ علميه احساس تعهد كردند كه در يك راه جديدي گام بردارند بسيار خرسنديم.
اين مرجع تقليد شيعيان با اشاره به اين روايت كه در آخرالزمان صداي اسلام از قم به شرق و غرب خواهد رسيد، افزودند: اين جريان هايي كه در حال شكل‌گيري و به وجود آمدن است، نشان از تحقق اين روايت مي‌باشد، پيغام ها و درسهايي از قم براي كل جهان و جهان اسلام فرستاده خواهد شد. اسـلام‎ ناب‎ در كشور ايران‎ طلوع كـرده‎ اسـت‎ و مـا بايد در گسترش‎‎ آن‎ تلاش كنيم‎ .

ايشان وظيفه‌ طلاب و فضلا را در برقراري ارتباط خبري با ديگر كشورهاي اسلامي مهم ارزيابي كردند و يادآور شدند: متاسفانه در حالي كه اتحاديه اروپا و سازمان ملل، شهادت دبير اول سفارت ايران در بغداد را محكوم كردند، هيچ‌يك از كشورهاي اسلامي عكس‌العملي در اين باره نشان ندادند و اين وظيفه‌ شماست كه زمينه‌ همراهي در برخي موضوعات مهم را فراهم كنيد.
اين استاد برجسته حوزه علميه قم در پايان گفت: ما بايد در جنگ با كفر و نفاق در اين ميدان، بيدار، مقاوم و باخبر باشيم و كشور هاي‎ اسلامي در برابـر صهيونيسم‎ و استكبار جهاني‎ قـرار دارنـد و بايد در اين‎‎ ميدان مبارزه‎ مطلع‎ و مـسلـح‎ باشند .

آیت الله نوری

/ 0 نظر / 7 بازدید