بيانيه آيت الله نوری همدانی به مناسبت فرا رسيدن نيمه شعبان

آيت الله نوري همداني از مراجع تقليد همزمان با فرا رسيدن نيمه شعبان در بيانيه‌اي با گراميداشت تولد حضرت مهدي ـ عج ـ وظيفه تمام مسلمانان را مرعوب نشدن در برابر زرق و برق دشمنان اسلام دانست.

متن كامل اطلاعيه به شرح ذيل مي‌باشد:
فرا رسيدن نيمه شعبان فرصت بسيار خوبي است كه با عرض تبريك به حضور مسلمانان جهان مخصوصاً مردم متعهد ايران اين مطلب را به عرض برسانيم.
اهل بيت عصمت و طهارت ـ ع ـ قدرت يافتن استكبار جهاني و صهيونيست‌هاي خون‌آشام كه هر روز با نقشه تهاجم نظامي و تهاجم فرهنگي و تهمت و ادعاهاي واهي امنيت و آسايش بشريت را به مخاطره مي‌افكنند و با اشاعه فحشا و خلاف‌كاري‌ها، زندگي انسانيت را به انحراف مي‌كشانند به عنوان فتنه‌هاي آخرالزمان براي ما بيان كرده و با عنوان انتظار فرج وظيفه ما را روشن ساخته‌اند.
انتظار فرج اين است كه در برابر زرق و برق دشمنان اسلام هرگز مرعوب نشويم.
انتظار فرج اين است كه با اطمينان به آينده روشن، خود را به ايمان و اعتقاد به ارزش‌هاي اسلامي و به اخلاق و روحيات ديني مجهز بسازيم.
انتظار فرج اين است كه با اتكاي به قدرت پروردگار متعال هويت ديني خود را حفظ كنيم و بدانيم كه پناهگاه جهان و قطب عالم امكان حضرت مهدي صاحب الزمان ـ ارواحنا فدا ـ با ظهور خويش دنياي متلاطم را پر از عدل و آسايش و نور خواهد كرد، خود را آماده چنين روزي بنماييم.
انشاء الله تعالي
حسين نوري همداني
مورخه 8/7/83

/ 0 نظر / 2 بازدید