مصايب مسيح آمد.

جمهوری اسلامی ايران نسخه ۳۵ ميليمترى فيلم سينمايی ضد يهوديت "مصايب مسيح " را خريدارى کرد .

مديرامور بازاريابي و پخش بنياد سينمايي فارابي اعلام کرد که يک نسخه ۳۵ ميليمترى از فيلم سينمايي "مصايب مسيح " به کارگرداني "مل گيبسون " خريدارى شده است .
سيدضياء هاشمي روز شنبه گفت : براساس تصميم مسوولان بنياد سينمايي فارابي قرار بود تا زمان دريافت پروانه نمايش، هيچ گونه اطلاع رساني در رابطه با اين فيلم در مطبوعات صورت نگيرد.
اين درحالی است که وى پيشتر گفته بود: براى ورود و نمايش فيلم "مصائب مسيح " به ايران با شرکت هاى پخش اين فيلم هيچ مذاکره اى نشده و اعلام نمايش اين فيلم در کشور از طريق مراجع غيرمسوول به برخي از رسانه ها صحت ندارد.
مصايب مسيح ساخته "ميل گيبسون " هنرپيشه و کارگردان امريکا در يک ماه گذشته به يکي از فيلم هاى مطرح و مورد توجه مردم در سراسر جهان مبدل شده به طورى که فيلم ارباب حلقه ها برنده ۱۱ جايزه اسکار سال۲۰۰۴ را نيز تحت تاثير قرار داده است .
اين فيلم که ۱۲ ساعت پاياني زندگي حضرت مسيح (ع ) را به تصوير کشيده است ، از سوى يهوديان با مخالفت هاى زيادى روبرو شد.
وى خاطر نشان کرد : اگر کپي فيلم مصائب مسيح حتي در چند روز آينده توسط امور بين الملل بنياد سينمايي فارابي در اختيار بخش بازاريابي و پخش قرار گيرد، اين فيلم بدون کوچکترين تغييرى ارديبهشت ماه اکران مي شود.
مديرامور پخش و بازاريابي بنياد سينمايي فارابي افزود : براى نمايش فيلم مصائب مسيح با برخي از سينماداران و اعضاى شوراى صنفي نمايش رايزني هايي صورت گرفته است .
هاشمي توضيح داد : کار ترجمه فيلم مصايب مسيح از اواخر سال گذشته آغاز شده و اين فيلم بلافاصله پس از دريافت از بخش بين الملل فارابي زيرنويس فارسي خواهد شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید