طلاب همدان در پيشواز رهبر انقلاب

طلاب و فضلای همدانی مقيم حوزه علميه قم با انتشار اطلاعيه‌ای از مردم ولايتمدار همدان دعوت كردند بصورت يكپارچه در مراسم استقبال رهبر معظم انقلاب شركت كنند.

به گزارش خبرنگار ما، در ابتدای اين اطلاعيه آمده است: حال و هوای استان همدان اين روزها شور و صفای ديگری دارد، چرا كه مي‌رود تا آرزوهای ديرينه مردم مؤمن و صبورمان به تحقق رسد و روز ميعاد عاشقان به سر آيد گويی دعای مادران شهيدان در گلزارهای شهدا و قنوت جانبازان در نمازهای نيمه شب و گريه‌های شوق بسيجيان اين شيفتگان ولايت برای زيارت مراد و رهبرشان و بالاخره نذر و نيازهای امت خداجوی استـان به اجابت رسيد كه همواره اين گونه ابراز مي‌داشتند، بارالهـا: يك لحظه توفيق و ليـاقت زيارت نايب حضرت مـهدی ـ عج ـ، خامنه‌ای عزيز را نصيب ما فرما تا در پيشگاه جدّ بزرگوارش دوستی و علاقه ما را گواهی نمايد.
در اين اطلاعيه تنها راه دفاع از ارزشهای انقلاب را پشتيبانی و حمايت كامل از ولايت فقيه عنوان شده و آمده است: همه اين حقيقت انكارناپذير را درك نموده‌ايم كه فقط با پشتيبانی و حمايت كامل از ولايت فقيه اين عمود اصلی خيمه انقلاب و ركن اساسی نظام مقدس اسلامی است كه مي‌توانيم مدافع ارزشها و دست‌آوردهايی باشيم كه با خون شهيدان به ثمر نشست.
در ادامه اين اطلاعيه آورده شده است: بي‌شك قدوم مبارك رهبر عزيزمان مايه خير و بركت، عمران و توسعه و سرعت در پيشرفت سازندگی استان را به دنبال خواهد داشت. ما ضمن افتخار به حضور در اين استقبال باشكوه همه مردم آگاه و فهيم استان را به شركت يكپارچه و وسيع در اين همايش معنوی و سياسی دعوت نموده و عزت و سربلندی بيشتر نظام مقدس اسلامی و طول عمر با بركت برای رهبر معظم انقلاب را آرزو مي‌كنيم.

/ 0 نظر / 2 بازدید