گردهمايي همسران جانبازان استان قم در جامعه‌الزهرا ـ س ـ انجام شد

مدير كل بنياد جانبازان و ايثارگران استان قم روز شنبه در گردهمايي همسران جانبازان در جامعه‌الزهرا ـ س ـ گفت: همسران جانبازان اجر و منزلتي به اندازه جانبازان در پيشگاه خداوند دارند زيرا عمده زحمات جانبازان بر عهده همسران آنهاست.
حجت الاسلام ابطحي افزود: اگر امروز مي‌بينيم كه جانبازان در جامعه آبرومندانه زندگي مي‌كنند به دليل آن است كه همسراني سختكوش، باتقوا و زحمت‌كش داشته‌اند، همسران جانبازان هستند كه در خدمت اين فداكاران اسلام هستند. وي ادامه داد: جانبازان در راه خدا جسم و روح خود را تقديم كرده‌اند و از نظر جسمي و روحي دچار مشكل شده‌اند؛ آنان و همسرانشان حق بزرگي بر جامعه دارند.
حجت الاسلام ابطحي به نيت پاك و خالصانه همسران جانبازان اشاره كرد و گفت: شما تمام ناملايمتي‌ها و گرفتاري‌ها را به جان خريده‌ايد و به عنوان همسر جانبازان در خدمت آنان بوده‌ايد، يقين بدانيد منزلت والايي در آخرت خواهيد داشت. وي افزود: به عنوان مسئول بنياد جانبازان سعي و تلاش ما در آن است كه تا آنجايي كه ممكن است شما را در ادامه راه كمك و ياري كنيم. وي ادامه داد: قطعاً مي‌دانم خداوند به همه شما عزت و سربلندي و سرافرازي در دنيا و آخرت عنايت خواهد كرد.

/ 0 نظر / 2 بازدید