/فيلم سينمايی/ حمله اتمي ايران به آمريكا

پايگاه خبري ورلدنت‌‏ديلي از پايان ساخت برنامه‌‏اي تلويزيوني خبر داد كه در آن، حمله اتمي ايران به آمريكا به تصوير كشيده شده است!

به گزارش پايگاه خبری دويل نيوزاين برنامه كه با عنوان حمله اتمي 11 سپتامبر و بر اساس فيلمنامه‌‏اي با عنوان ايران اتمي منتشر شده، ساخته شده است؛ طي دو هفته آينده در 20 مركز تجاري آمريكا به نمايش در خواهد آمد.
كارشناسان مسائل استراتژيك معتقدند انتشار اين فيلمنامه و به تصوير كشيدن آن، مقدمه‌‏اي براي زمينه‌‏سازي و عيني‌‏نماياندن خطر دستيابي ايران به قدرت هسته‌‏اي در افكار عمومي تصويرگراي آمريكاست تا در نتيجه دست سياست‌‏مداران آمريكا براي اتخاذ سياست‌‏هاي تندتر بر ضد ايران باز شود.
به گزارش پايگاه خبري ورلدنت‌‏ديلي كه اخبار امنيتي و نظامي آمريكا را منتشر مي‌‏كند،‌ ‏نويسنده فيلمنامه ايران اتمي، فردي به نام جروم كورسي و دانش‌‏آموخته دانشگاه هاروارد است كه براي نيويورك‌‏تايمز و اي.بي.سي.نيوز كار مي‌‏كند و مدعي است كه ايران در پي ساخت سلاح‌‏هاي كشتار جمعي است و زماني كه كشوري مانند ايران، داراي ظرفيت ساخت تسليحات هسته‌‏اي شود، حمله اتمي 11 سپتامبر تهديدي حتمي است.
وي كه براي كتاب خود يك پايگاه اختصاصي در اينترنت گشوده و به تبليغ براي رمان خود مي‌‏پردازد، مدعي است: زماني كه كشوري مانند ايران به ظرفيت ساخت تسليحات هسته‌‏اي دست يابد و آن را به بنادر بزرگ آمريكا ارسال كند، مشكلات فني بزرگي كه مانع گسترش تجهيزات هسته‌‏اي در داخل شهرهاي آمريكاست، حل مي‌‏شود.
اين نويسنده افزوده است كه در اين هنگام گروه‌‏هاي تروريستي مي‌‏توانند اين تجهيزات را به دست آورده گرد هم‌‏آيند و به قلب شهر وارد شوند.
كورسي با بيان اينكه نتيجه يك حمله موفق اتمي در شهر بزرگي مانند نيويورك، بسيار عظيم خواهد بود؛ مي‌‏افزايد: در يك چشم به هم‌‏زدن آمريكا به دومين قطب اقتصادي نزول مي‌‏كند.
اين فيلمنامه نشان مي‌‏دهد انفجار 150 هزار تن ازاين مواد منفجره در نيويورك مي‌‏تواند منجر به تخريب بيشتر شهرها شود و 15 ميليون نفر را بكشد و سپس يك ميليون و 500 هزار نفر ديگر را هم ظرف چند روز از پا درآورد.
اين فيلم در حالي به نمايش درمي‌‏آيد كه نومحافظه‌‏كاران صهيون‌‏مسيحي آمريكايي در سال‌‏هاي اخير و بويژه پس از انتخاب مجدد بوش به رياست‌‏جمهوري، بر شدت و حجم تبليغات خود در مورد جنگ اتمي آخرالزمان بين نيروهاي خير و شر و ايدئولوژي هرمجدون افزوده‌‏اند.
فيلم تلويزيوني ايران اتمي كه بر اساس همين فيلمنامه ساخته شده است، به مدت 13 روز و روزانه چهار بار در 20 مركز تجاري در شهرهاي مختلف آمريكا مانند مي‌‏سي‌‏سي‌‏پي، تگزاس، كاليفرنيا، نيو جرسي، آلاباما، واشينگتن، پنسيلوانيا و چند شهر ديگر به نمايش در مي‌‏آيد.
فيلمنامه ايران اتمي كه از طريق پايگاه خريد آنلاين كتاب مانند آمازون و شاپ‌‏نت‌‏ديلي با قيمت 27 دلار نيز فروخته مي‌‏شود در بيش از 300 صفحه و با جلد گالينگور منتشر شده است.
تا كنون بيش از 2200 نسخه از اين كتاب از طريق اينترنت به فروش رسيده است

/ 0 نظر / 6 بازدید