پيروي از تدابير رهبري اقتدار و عزت ايران اسلامي است

مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران در آستانه فرا رسيدن 13 آبان روز جهاني مبارزه با استكبار جهاني با انتشار اطلاعيه‌اي حفظ هوشياري مردم و اطلاعت از تدابير خردمندانه رهبر معظم انقلاب را موجب اقتدار، عظمت و عزت ايران اسلامي دانست.

مركز مديريت حوزه علميه خواهران با اشاره به اينكه عليرغم گذشت 25 سال از پيروزي انقلاب و به نتيجه نرسيدن توطئه‌هاي جهاني و منطقه‌اي براي براندازي نظام آورده است: امروزه شاهد بهانه‌گيري‌هاي مداوم امريكا براي ادامه خصومت با ايران هستيم؛، روزي به بهانه حقوق بشر، روزي به بهانه تروريسم، روز ديگر به بهانه دسترسي به انرژي هسته‌اي. امريكا اهداف نهان و آشكاري دارد كه عمده‌ترين آن دفاع از دولت اسرائيل و خلع سلاح همه كشورهايي است كه تهديدي براي اسرائيل به شمار مي‌روند.
اين مركز در ادامه مي‌افزايد: كليه مدارس اين مركز در كنار ديگر نهادهاي انقلابي و مردمي در راهپيمايي 13 آبان حضور پيدا مي‌كنند و اعلام مي‌دارند در شرايط حساس كنوني اتحاد و حضور هوشيارانه مردم و اطاعت از تدابير خردمندانه رهبر انقلاب بيش از پيش موجب اقتدار، عظمت و عزت ايران اسلامي گرديده و همچون دژ محكم در برابر استكبار جهاني بر موضع حق خود و حفظ مصالح ملي ايستادگي مي‌كند.

/ 0 نظر / 6 بازدید