درخشش جوانان قمی در مسابقات کشوری تألیف کتاب نماز

مسابقات کشوری تألیف کتاب نماز با درخشش پژوهشگران جوان قمی همراه شد.

حجت ‌الاسلام احمد احسانی، مسؤول ستاد اقامه نماز استان قم ضمن اشاره به موفقیت چشمگیر جوانان قمی در این مسابقات گفت : در بین استان‌های کشور، بیشترین تعداد شرکت کننده به ترتیب از استان قم با 305 نفر، استان تهران با 219 و آذربایجان با 161 نفر بوده است.
وی با بیان این که هفتمین مسابقات بزرگ تألیف کتاب نماز با حضور حجت‌الاسلام  قرائتی و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد، گفت : در بخش پژوهش و تألیف، خانم فاطمه افضلی زاده نایینی از قم نفر اول کشور شد که جایزه وی هزینه سفر زیارتی حج عمره، دیپلم افتخار انتشار کتاب و یک سکه بهار آزادی بوده است، همچنین آقای حسن عباسیان نیز در این رشته به رتبه سوم دست یافت.
وی افزود: آقایان حقی و  ارزانی در بخش شعر این مسابقات دوم و سوم شدند و علاوه بر آن آقایان رحمانی، موسوی، حسینعلی، ملک‌ زاده، اورنجین و احمد زاده نیز از دانشجویان و نویسندگان برگزیده استان در این مسابقات هستند.
مسؤول ستاد اقامه نماز استان در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت : امسال هشتمین مسابقه تألیف کتاب نماز که با همکاری نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش ‌آموزان، سازمان دانش ‌آموزی و ستاد اقامه نماز صدا وسیما برگزارمی شود ، از جوانان نویسنده و نویسندگان جوان نماز دعوت به همکاری می‌کند.

 

 

/ 0 نظر / 15 بازدید