آيا شکلات و ميهمان مامان جايگزين مارمولک است؟

جعفر صانعي‌مقدم، مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي معاونت سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي پيش از اين به ايسنا گفته بود که فيلم مارمولك پروانه نمايش دارد و با هيچ مشكلي براي اكران مواجه نيست.

   marmoolak2

فيلم سينمايی شكلات ساخته افشين شركت كه هم‌اكنون از آن براي جايگزيني احتمالی فيلم مارمولك در صورت توقيف نام برده مي‌شود، داستان دوستي يك بازيگر معروف سينما با يك فارغ‌التحصيل جوان رشته مهندسي است و امين حيايي ، رحيم نوروزي،‌چكامه چمن ماه، شبنم طلوعي و سيروس گرجستاني در اين فيلم به ايفاي نقش مي‌پردازند. عده ای نيز می گويند فيلم بعدی که در انتظار جايگزينی آن است ميهمان مامان است. اين فيلم براساس داستاني از هوشنگ مرادي كرماني و توسط داريوش مهرجويي، هوشنگ مرادي كرماني و وحيده محمدي‌فر نوشته شده است و داستان زني چهل ساله به نام عفت خانم را روايت مي‌كند كه همسرش شغل خود را به خاطر تعطيلي محل كارش از دست مي دهد. در همين زمان با ورود دو ميهمان غريبه به خانه‌اش غافلگير و بشدت مضطرب مي‌شود. عفت خانم به دليل ناتواني مالي، نمي‌تواند از ميهمانان خود به نحو شايسته و مطابق با رسوم ميهمان‌نوازي ايراني، پذيرايي كند اما همسايه‌ها كه آنها نيز وضع مالي خوبي ندارند، با جان و دل به كمك او مي‌آيند .

اما احساس می شود سازندگان و دارندگان منافع اين فيلم سعی دارند  با دامن زدن به شايعات درباره توقف فيلم مارمولک جو را ملتهب کرده و فروش فيلم را بالا ببرند. همان حقه قديمی.

/ 0 نظر / 4 بازدید