/خواهران/ چهارمين همايش سراسري مديران حوزه‌هاي علميه خواهران

چهارمين همايش سراسري مديران مدارس علميه خواهران سراسر كشور با سخنراني دبير شوراي عالي مديريت حوزه‌هاي علميه به كار خود پايان داد.

چهارمين همايش سراسري مديران مدارس علميه خواهران سراسر كشور با سخنراني دبير شوراي عالي مديرت حوزه‌هاي علميه به كار خود پايان داد. آيت الله مؤمن در جمع مديران حوزه علميه خواهران، موقعيت حساس و ارزشمند آنها را در طول حركت انبيا عنوان كرد و گفت: رسول خدا ـ ص ـ در برخورد با كساني كه عقايد نادرست يا حتي توهين‌آميز نسبت به ايشان و اسلام داشتند، با صبر و بزرگواري برخورد ‌و آنها را به دين خوش‌بين مي‌كردند. شما نيز بكوشيد با سهل‌‌انگاري يا اشتباهات احتمالي خواهران جوان طلبه، با سعه صدر و به ديده خطاپوشي برخورد كنيد.
آيت الله مؤمن همچنين با اشاره به واقعه عاشورا و قيام امام حسين ـ ع ـ افزود: اين وقايع همگي براي ما درس و دستور است كه برابر غير حق باستيم و بياموزيم كه اجر و پاداش كار‌هايمان را جز از خدا طلب نكنيم.
رييس شوراي عالي حوزه علميه قم خطاب به مديران مدارس علميه خواهران گفت: ممكن است ديگران حق شما را آن گونه كه بايد به جا نياورند و ارزش كار شما را به درستي درك نكنند، اما شما بايد اجر كار خود را از خدا طلب كنيد.
در ادامه حجت الاسلام عبداللهي، معاون اداري و مالي حوزه علميه خواهران به تشريح و تبيين برنامه‌ها و سياست‌هاي اين معاونت در سال‌ جاري پرداخت و با اشاره به افزايش بودجه حوزه‌هاي علميه خواهران در سال جاري، بر اشتراك، هم‌فكري و هم‌رأيي ميان حوزه‌هاي علميه تأكيد كرد.
خاطر نشان مي‌شود، در اين همايش، معاون آموزش، مسؤولان دفتر مطالعات زنان و مديران فن‌آوري اطلاعات به تبيين برنامه‌هاي خود پرداختند.

/ 0 نظر / 13 بازدید