ديدار قاليباف با مراجع تقليد

  • دکتر قاليباف نامزد رياست جمهوری پنجشنبه با طلاب، فضلا و مراجع معظم تقليد ديدار کرد. در ابتداي اين ديدارها محمد باقر قاليباف به ارائه گزارش اجمالي از سوابق مديريتي خود و همچنين برنامه‌هاي آتي پرداخت.
    آيت الله مكارم شيرازي يكي از مراجع عظام تقليد در ديدار قاليباف با وي گفت: اصولگرايان براي اجماع موقعيت‌ را مغتنم بدانند تا تشتت آراء پيش نيايد. وي، مردم ايران را مردمي باهوش و زيرك خواند و با بيان اين كه شور انتخاباتي وسيله‌اي براي مشاركت حداكثري مردم در پاي صندوق‌هاي راي است، گفت: همه ما بايد سعي كنيم مردم با شور و اشتياق در پاي صندوق‌هاي راي حاضر شوند چرا كه عواملي از درون و بيرون از كشور دنبال اين هستند كه انتخابات با مشاركت كم برگزار شود تا از اين طريق دليل بياورند كه مردم با نظام نيستند، ولي دشمنان غافل از اين هستند كه خداوند در مواقع حساس ياري‌گر ما است.
    وي ادامه داد: مطمئناً نتيجه انتخابات خوب خواهد بود و يكي از نامزدها با همكاري ديگران امور مملكت را به سمت پيشرفت سوق خواهد داد. آيت الله مكارم شيرازي هم در پاسخ با تاكيد بر لزوم مغتنم شمردن موقعيت براي اجماع اصولگرايان، گفت: در اين باره نامه‌اي محرمانه آماده كرده‌ام كه براي كانديداها خواهم فرستاد.
  • آيت‌الله صافي گلپايگاني عصر پنجشنبه در ديدار محمدباقر قاليباف نامزد انتخابات رياست جمهوري با وي گفت: دعا مي‌كنم خداوند كمك كند افرادي كه قصد و نيت خدمت دارند مسئوليت خطير رياست جمهوري را بر عهده بگيرند و با برنامه‌هاي قوي‌تر قدرت نظام را در مقابله با بيگانگان ارتقا بخشند. وي ابراز اميدواري كرد، در سايه لطف و عنايت خداوند، رئيس جمهوري سر كار آيد كه حقوق طبقه ضعيف را احياء كرده و به حفظ اصول جهادي و امر به معروف و نهي از منكر همت گمارد. آيت الله صافي گلپايگاني ادامه داد: مسئولان ما بايد اشخاصي امين، درستكار و از خدا ترس باشند و مواظب كارهاي خود بوده و صحيح عمل كنند. قاليباف نيز سپس از آيت‌الله صافي گلپايگاني به خاطر ارائه رهنمودهاي روشن قدرداني كرد.
  • پيش از اين ديدار قاليباف با آيت الله ميرزا جواد تبريزي و آيت‌الله موسوي اردبيلي از مراجع عظام تقليد ديدار كرد.
  • پس از اين ديدار قاليباف مرقد مطهر حضرت معصومه (س) را زيارت كرد.
/ 0 نظر / 10 بازدید