انتشارات حوزوی: انتشار 37 عنوان كتاب درباره مهدويت

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم 37 عنوان كتاب درباره مهدويت منتشر كرده است.

مسئول انتشارات دفتر تبليغات اسلامي روز يكشنبه با بيان اين مطلب گفت: اين آثار در سه بخش عمومي، تخصصي و كودك و نوجوان است كه بخش كودك و نوجوان با 18 عنوان و بخش تخصصي با دو عنوان بيشترين و كمترين عناوين كتاب را دارا هستند.
حجت الاسلام شمس به 17 عنوان كتاب در بخش عمومي اشاره كرد و گفت: كتاب‌هاي بانوي نور، برترين‌هاي فرهنگ مهدويت، به سوي حكومت جهاني امام مهدي ـ عج ـ، جزيره خضراء، چشم‌اندازي به حكومت مهدي ـ عج ـ، چشم به راه مهدي، راه مهدي، عصر زنداني، گفتمان مهدويت، اهل بيت در آيه تطهير، با خورشيد سامرا، جرعه‌اي از جام ولا و خاندان عصمت از جمله عناوين آثار منتشر شده در بخش عمومي است.
وي به كتاب‌هاي بخش كودك و نوجوان اشاره كرد و گفت: كتاب‌هاي «آفتاب خانه ما» از مجيد ملامحمدي، «بعد از آن صداي آسماني» از مصطفي رحماندوست، «خورشيد مي‌خنده» از افسانه شعبان‌نژاد، «روح بهار» از منيره زارعان، «روز آرزوها» از حسين فتاحي، «روزي كه باران مي‌باريد» از محمد ميركياني، «زيباترين ديدني» از فريبا كلهر و «صبح اميد» از جواد محدثي از جمله آثار منتشر شده در اين بخش مي‌باشد.
مسئول انتشارات دفتر تبليغات اسلامي به دو كتاب تخصصي المهدي و حياط الامام العسگري ـ ع ـ اشاره كرد و گفت: كتاب المهدي اثري است مهم كه به كاوش درباره امام مهدي ـ عج ـ پرداخته و كتاب حياط الامام العسگري تلاشي است براي تحليل دوران زندگي امام حسن عسگري ـ ع ـ كه در 24 فصل تأليف شده است.
حجت الاسلام شمس با اشاره به افتخارات انتشارات دفتر تبليغات اسلامي با عنوان بوستان كتاب قم گفت: اين مؤسسه 4 نوبت ناشر سال كشوري، 4 نوبت ناشر سال حوزه، 2 نوبت ناشر سال دانشجويي و 2 نوبت ناشر برگزيده نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران شده و تاكنون 125 اثر برگزيده در جشنواره‌هاي مختلف داشته است.
وي افزود: اين انتشارات تاكنون بيش از دو هزار و 300 عنوان كتاب در 60 موضوع در سه گروه تخصصي، عمومي و كودك و نوجوان در حوزه انديشه اسلامي منتشر كرده است.

/ 0 نظر / 5 بازدید