دولت خاتمي بود كه غده كثيف در وزارت اطلاعات را قطع كرد

رئيس جمهور گفت: دولت خاتمي توانست با كمال شجاعت غده كثيفي را كه در بخش امنيتي كشور وجود داشت قطع كند و امروز وزارت اطلاعات بعنوان نظيف‌ترين، پاك‌ترين و هوشيارترين ارگان اطلاعاتي جهان است.

سيد محمد خاتمي كه امروز پس از نشست هيات دولت در جمع خبرنگاران به پرسش‌هاي آنها پاسخ مي‌گفت، در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص گفته‌هاي هاشمي رفسنجاني مبني بر اينكه دولت خاتمي بايد در مورد قتل‌هاي زنجيره‌اي و روند كند توسعه پاسخ‌گو باشد اظهار داشت: امروز نيروهاي فداكار، با تجربه و تحصيل كرده، هم با كمال هوشياري از منافع كشور دفاع مي‌كنند و هم با كمال هوشياري براي اولين بار در يك حكومت از حقوق مردم دفاع مي‌كنند و نيز اجازه نفوذ جريانات منحرف را نمي‌دهند
خاتمي گفت:بسياري از جريانات اقتصادي و امنيتي غلط وجود داشت كه دولت خاتمي توانست آن را تصفيه كند و اين كار امروز وزارت اطلاعات را بصورت وزارت پرافتخار جمهوري اسلامي در آورده است.
اكبر هاشمي رفسنجاني چندي پيش در جمع اعضاي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان دانشگاههاي سراسر كشور (دفتر تحكيم وحدت) با اشاره به مسئله قتل‌هاي زنجيره‌اي گفت: اين موضوع همان تبليغاتي است كه در گذشته نيز مطرح بوده و يكي از مغالطه‌هاي خيلي زشت تاريخ است. وي افزود به هر حال جنايتي شد مسئولش هم دولت وقت است پاسخش را خودشان بايد مي‌دادند.
خاتمي با اشاره به انتخابات آينده رياست جمهوري آن را بسيار مهم خواند و افزود: سياست نظام مشاركت مردم است اين جهتي مهم و اساسي است، چون خطرها را دفع مي‌كند و به استوار شدن مردم سالاري مي‌انجامد.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید