نمايشگاه های حوزوی: عصر امام خميني ـ ره ـ در نمايشگاه يك گام تا ظهور

نمايشگاه يك گام تا ظهور منعكس كننده جلوه‌هاي شخصيتي حضرت امام خميني ـ ره ـ به همت مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ـ ره ـ در قم برگزار مي‌شود.
حجت الاسلام دهشيري معاونت فرهنگي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ـ ره ـ با اعلام اين خبر اظهار داشت: يكي از برنامه‌هايي كه در بخش فرهنگي براي فرهنگ‌سازي ديني پيش‌بيني شده است، برپايي نمايشگاه است تا در آن ارزش‌هاي انقلاب اسلامي در قالب نمايشگاه عرضه شود. وي ادامه داد: با توجه به استقبال عمومي از چند نمايشگاه پيشين با عناوين آب، آئينه، آفتاب و ياس آسماني تصميم گرفته شد، در خصوص ابعاد مختلف شخصيت حضرت امام خميني ـ ره ـ نمايشگاهي با نظر به كتاب عصر امام خميني ـ ره ـ برگزار شود كه براي همين امر نزديك به يكسال فعاليت صورت گرفته است.
معاونت فرهنگي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ـ ره ـ افزود: اين نمايشگاه داراي 64 تابلو با مضامين شخصيت امام، عصر امام و ويژگي‌ها، عصر امام و رويكرد ديني جهان، عصر امام و گرايش روزافزون به اسلام و عصر امام و عصر ظهور تهيه شده است و با ارائه اين آثار نشان داده شده است كه انقلاب اسلامي ايران مقدمه‌اي براي ظهور حضرت حجت ـ عج ـ است. وي اضافه كرد: محتواي كليه آثار ارائه شده در اين نمايشگاه به زبان گرافيك به بازديد كنندگان منتقل مي‌شود و هر شخص متناسب با درك و فهم خود برداشت خواهد كرد.
وي در ادامه زمان برگزاري نمايشگاه را از 7 تا 17 مهرماه عنوان و از علاقمندان دعوت كرد براي بازديد از اين نمايشگاه صبح‌ها از ساعت 8 تا 12 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 19 به ساختمان مركزي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ـ ره ـ واقع در بلوار جمهوري اسلامي مراجعه كنند.

/ 0 نظر / 2 بازدید