لزوم برخورد قانونی با عاملين تئاتر ايران زمين

امام جمعه خرمشهر با ابراز تأسف شديد از بروز ناهنجاري‌هاي فرهنگي به بهانه برگزاري تئاتر ايران زمين در اهواز، خواستار برخورد قوه قضاييه با دست اندركاران اين برنامه شد.

حجت الاسلام والمسلمين ابوالحسن نوري از اجراي چنين جشنواره‌اي در نظام جمهوري اسلامي ايران و در سرزمين شهيد‌پرور خوزستان اظهار تأسف كرد و افزود: برگزاري اين جشنواره مبتذل در هيچ جا صحيح نبود، به ويژه در شهر اهواز كه نامش يادآور حماسه‌ها و رشادت‌هاي هشت سال دفاع مقدس است. وي از اينكه اين برنامه در برابر چشم مسئوليني چون استاندار، مدير كل ارشاد و معاون وزير ارشاد خوزستان به نمايش درآمده است، ابراز تعجب كرد و گفت: آيا اينها مسلمان بودند، طرف‌دار انقلاب بودند آيا اينها مسئولين نظام جمهوري اسلامي هستند يا در اين مدت لباس تزوير پوشيده بودند و ما آنها را نشناختيم كه اين چنين در برابر اين رقاصان كرنش كنند، هورا بكشند و كف بزنند.
امام جمعه خرمشهر در خاتمه تصريح كرد: اجراي چنين جشنواره‌‌اي فسق و فجور علني است و مسلماً استحقاق مجازات دارد و ما هم اين عمل فاسقانه را محكوم مي‌كنيم و از مسئولين قوه قضاييه درخواست داريم تا به اين بي‌حرمتي به شرع مقدس و مردم مسلمان و شهيد‌پرور ايران به سرعت رسيدگي كنند و بانيان آن را به شدت مجازات كنند.

/ 0 نظر / 2 بازدید