آيت الله نوري همداني: مسلمانان براي گرفتن حق خود بايد قدرت مناظره داشته باشند

روز جمعه در ديدار با خانواده جانبازان استان اصفهان گفتند : با توجه به روايات واحاديث امامان معصوم (ع )مسلمانان بايد در گفتار و نوشتار خود داراى قدرت مناظره باشند تا بتوانند حق خود را بگيرند.
ايشان در اين ديدار گفتند: اين افراد قدر انقلاب اسلامى و خون کسانى را که منجر به تثبيت انقلاب و اسلام شده است را که نميدانند.ايشان مناظره را يکى از ابزار دفاع شيعيان عنوان کردند و افزودند : با توجه به روايات واحاديث امامان معصوم (ع )مسلمانان بايد در گفتار و نوشتار خود داراى قدرت مناظره باشند تا بتوانند حق خود را بگيرند.
آيت الله نورى همدانى در ادامه با اشاره به برخي ناهنجاري هاي فرهنگي يادآور شدند : ظهور اين گونه حرکت ها در جامعه اسلامى خدشه اى به پيکره اسلاميت نظام وارد مي کند.ايشان افزودند : کاملا واضح است که بانيان اين مسايل هيچ ارزش و احترامي براى خون شهداى انقلاب اسلامى و هشت سال دفاع مقدس قائل نيستند.
آيت الله نورى همدانى در بخش ديگرى از سخنان خود با بيان اهميت نقش زن در اسلام يادآور شدند : جوامع غرب طى ساليان متمادى سعى کرده اند نقش بانوان را در اسلام کم رنگ جلوه داده ، تمام صفت هاى بد اجتماع را به آنان نسبت دهند. نقش بانوان نه تنها در اسلام و انقلاب کمرنگ نيست بلکه در بيشتر مسايل قويتر از مردان است.

  
نویسنده : محمد سلمان ; ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ آذر ،۱۳۸۳