/جنبش نرم افزاری/ واحد پاسخگویی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات

واحد پاسخگویی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی ، تاکنون بیش از 4 مسئله در زمینه های مختلف را پاسخگو بوده است.

حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی ، معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی با اعلام این مطلب ، با اشاره به این که مرکز پاسخگویی به سؤالات و شبهات هموطنان ، اواخر بهمن ماه سال گذشته فعال شده است گفت: کارشناسان این مرکز پاسخگوی تمام سؤالات مطرح شده از قبیل سؤالات اعتقادی ، اجتماعی ، سیاسی ( داخلی و خارجی)، اخلاقی ، خانوادگی بوده و حتی در زمینه مشاوره خانوادگی نیز یاری رسان هموطنان بوده اند.

حجت الاسلام موسوی هوایی ، با اعلام این که حداکثر زمان پاسخگویی به سؤالات 48 ساعت است یادآورشد : پرسشگران به هنگام طرح سؤال ، کد اختصاصی دریافت کرده و بدنبال برقراری ارتباط دوباره ، از طریق کد خود پاسخ ارائه شده از سوی کارشناس امر را دریافت می کنند.

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد : کارشناسان این مرکز ، از بین کارشناسان رشته های تخصصی و مرتبط  انتخاب و در واحد پاسخگویی سازمان تبلیغات اسلامی ، پاسخگوی پرسش های مطروحه هستند.

واحد پاسخگویی تلفنی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی با شماره تلفن 8896234  پاسخگوی سؤالات هموطنان در زمینه های مختلف است.

  
نویسنده : محمد سلمان ; ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ آذر ،۱۳۸۳