رهبر معظم انقلاب به منظور گراميداشت شهيدان جنگ تحميلی پيامي صادر كردند

متن اين پيام كه بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) حجت‌الاسلام‌والمسلمين رحيميان، نماينده‌ي ولي فقيه و رييس بنياد شهيد انقلاب اسلامي در مراسم غبارروبي، عطرافشاني وگلباران مزار شهيدان در بهشت زهرا قرائت كرد، بدين شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحيم
نام مبارك شهيدان و نامگذاري يكروز از هفته‌ي دفاع مقدس به ياد پرخاطره آنان، حامل مضموني بزرگ است. اين كار نمادين بدين معني است كه هيچ ملتي بدون فداكاري قادر نخواهد بود از هويت و عزت و ناموس ملي خود و از ارزش‌ها و باورها و حقوق خود دفاع كند. گريز از عرصه‌هايي كه زورگويان و مستكبران جهان بر ملت‌هاي آزاده تحميل مي‌كنند، سرانجامي جز تحقير شدن و آنگاه گرفتار شدن در چنبره‌ي ستم و تجاوز آنان نخواهد داشت. اين درس را ملت رشيد و بيدار ما به همه آموخت و در تاريخ، ماندگار ساخت.
امروز جهاد پرشكوه فلسطينيان مظلوم كه با دست خالي، صهيونيست‌هاي خشن و سنگدل و تا دندان مسلح را عاجز و بيمناك كرده‌اند، ادامه‌ي همان درس جاودانه است و پا در گل ماندن نيروهاي اشغالگر در عراق، حاصل اين سرمشق كارآموز است درآن مرز و بوم.
شهيدان گوهر تابناك بر پيشاني دفاع مقدس‌اند و از اين رو است كه هر دل آگاه و وجدان پاكي، تكريم و سپاس آنان را بر خود فرض مي‌شمرد و هر آرزومند سربلندي پرچم اسلام و هر مومن به بشارت‌هاي قرآن، بر آنان درود مي‌فرستد.
پروردگارا بهترين سلام و رحمت خود را بر آنان نثار فرما و آنان را با برترين بندگانت محشور كن.
سيدعلي خامنه‌اي
‌٢/٧/١٣٨٣»

  
نویسنده : محمد سلمان ; ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ مهر ،۱۳۸۳