فراخوان مقاله كنگره بزرگداشت شيخ ابوالفتوح رازي

آستان قدس رضوي و مؤسسه علمي ـ فرهنگي دارالحديث با صدور اطلاعيه‌اي مشترك فراخوان مقالات و‌ آثار كنگره بزرگداشت شيخ ابوالفتوح رازي را اعلام كردند.
در اين اطلاعيه آمده است: به منظور معرفي و بزرگداشت شخصيت علمي و معنوي شيخ ابوالفتوح رازي، ترويج معارف قرآني و حديثي اهل بيت ـ ع ـ، تحقيق و پژوهش در ميراث به جا مانده از آن مفسر و دانشمند كم‌نظير و شناخت جايگاه و تأثير تفسير ابوالفتوح بر ساير تفاسير اعم از شيعه و سني و پس از حدود نه قرن از وفات وي، همايش نكوداشتي در بهار 84 برگزار مي‌شود.
در بخش ديگري از اين اطلاعيه از تمامي عالمان، محققان، فرهيختگان و اهل قلم براي مشاركت علمي و معنوي در اين بزرگداشت دعوت شده است تا در سر فصل‌هاي اعلام شده به بحث و تحقيق بنشينند. 1. زيست‌نامه ابوالفتوح رازي، 2. شخصيت علمي ابوالفتوح رازي، 3. شخصيت تفسيري ابوالفتوح رازي، 4. آثار، 5. انديشه‌هاي ابوالفتوح رازي.
علاقمندان و فرهيختگان مي‌توانند آثار خود را تا پايان تابستان سال جاري به دبيرخانه واقع در قم، خيابان باجك (19 دي)، كوچه شماره 10، مركز تحقيقات دارالحديث ارسال نمايند و براي كسب اطلاعات بيشتر به نشاني پست الكترونيكي hadith@hadith.net مكاتبه نموده و يا با شماره تلفن‌ 7710487 تماس حاصل نمايند.

  
نویسنده : محمد سلمان ; ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳۸۳