هاشمی رفسنجانی تنها دو رنگ

هاشمي رفسنجاني: از وقتي كه دوران دوم رياست جمهوري‌ام تمام شد، مصلحت را در اين ديدم كه افراد جديدي روي كار بيايند و بنا هم ندارم و در انتخابات رياست جمهوري شركت كنم.

به گزارش ايسنا رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: زماني كه من رياست مجلس را به عهده داشتم با شوراي نگهبان مشكل داشتيم اما مانند اكنون دعواها را به رسانه‌ها نمي‌كشانديم و دليلي نداشتيم كه به هم بتازيم و اين مساله‌اي كه الان اتفاق افتاده خيلي بد و مضر است.

رفسنجانی در خصوص مساله استعفاي خاتمي گفت: اين شايعه از طرف كساني مطرح مي‌شود كه طرفدار خروج از حاكميتند. آنها تلاش مي‌كنند كه به خاتمي فشار بياورند. من در بسياري از مواردي كه مطرح شده با آقاي خاتمي صحبت كردم و فهميدم كه اصلا چنين چيزي در ذهن ايشان نيست.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام در خصوص روند مبارزه با مفاسد اقتصادي اظهار داشت: رهبري بالاترين مقامات كشور را مسوول مبارزه با مفاسد اقتصادي كرده‌اند و ما نمي‌توانيم آنها را به عدم مبارزه متهم كنيم. آنها در اوايل، اخبار عجولانه‌اي مي‌دادند ولي بعدا تصميم گرفتند بعد از اينكه اقداماتشان به نتيجه رسيد اخبار را ارائه كنند.

کد خبر: ۵۰۰۲ - ۸۲۱۲۲۴

 

  
نویسنده : محمد سلمان ; ساعت ۸:٤٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ اسفند ،۱۳۸٢